شفقنا رسانه | Shafaqna Media

«نمادی از عشق به مادر، میهمان سفره حضرت مادر شد»؛ واکنش اهالی رسانه به درگذشت علی انصاریان

شفقنا رسانه- ساعاتی پیش علی انصاریان، پیشکسوت فوتبال کشورمان بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. در روزهای اخیر کاربران شبکه های اجتماعی و هواداران این پیشکسوت فوتبال کشورمان با انتشار ویدئوهایی از علاقه او نسبت به مادرش نوشتند و برای سلامتی او دست به دعا شدند. «ازدواج نکردم تا مادرم تنها نشود»، « کاش قبل از مادرم بمیرم » و… جملاتی بود که با فوت گوینده آن ها در روز مادر دل هوادارنش را به درد آورد. علی انصاریان الان در ذهن ما تنها یک اسطوره و پیشکسوت فوتبال نیست او تبدیل به نمادی از عشق فرزند به مادر شده است. در ادامه واکنش اهالی رسانه به درگذشت علی انصاریان را بخوانید….

 

به گزارش شفقنا رسانه، الیاس جورجندی، روزنامه نگار اقتصادی در واکنش به خبر فوت علی انصاریان در صفحه توییتر خود نوشت: «ناراحتم، عصبانى ام، گریه دارم، چرا وقتى علی انصاریان مریض شد شناختمش و فهمیدم چقدر بزرگ و شریف بود. یکى از مؤدب ترین ها به مادر، دقیقا روز مادر پیش مرگ مادرش شد. اشک امان نمى دهد. بغض گلویم را مى فشارد. نفسم مى گیرد. على انصاریان گفته بود کاش قبل ازمادرم بمیرم… ».

او همچنین در توییت دیگری ادامه داد: «علی انصاریان که مستِ عشق مادر بود، میهمان سفره حضرت مادر شد. یا زهراء (س) پسرى دسته گل میهمان است امشب به بالینش بیا…».

سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در صفحه توییتر خود نوشت: «نمادی از عشق به مادر در روز مادر اهل بیت صدیقه کبری(س) به او پیوست و ما را تنها گذارد. ایران سوگوار علی انصاریان است.»

جمشید برزگر، روزنامه نگار دیگری بود که با انتشار تصویری از علی انصاریان و مادرش نوشت: چشمم را هم‌ که می‌بندم این تصویر لحظه‌ای کنار نمی‌رود. فکر مادر علی انصاریان قلبم را‌ مچاله می‌کند. او و مهرداد میناوند حالا بخشی از ما شده‌اند که به هیئت خاطره‌‌ها همچنان در ما نفس می‌کشند…».

سمیرا عالم پناه، خبرنگار سیاسی ایلنا هم در توییتی به نقل از بهنام ابولقاسم پور نوشت: « ۲۰ دقیقه از فوت علی انصاریان گذشته، هنوز هیچ‌کس به مادر نگفته، علی کریمی نمی‌تواند بگوید، برادر و دامادش هم نمی‌توانند بگویند. همه جمع شدیم طبقه هفتم بیمارستان، نمی دانیم چگونه به مادرش بگوییم؟».

سپهر خرمی، روزنامه هم در صفحه توییتر خود نوشت: «خیلی غم‌انگیز است. مهرداد میناوند از علی انصاریان سوال کرد که چرا ازدواج نمی کنی؟ گفت بخاطر اینکه مادرم تنها می شود… . واقعاً از عمق وجودم سوختم بابت درگذشت انصاریان… . باورتان می شود داریم از درگذشت علی انصاریان حرف می‌زنیم؟ این دنیا دیگر روی خوش به ما نشان نمی دهد… جایت سبز علی جان، خاطرات خوبی برایمان رقم زدی علی بخیه».

فرشته بهروزی نیک، ‏روزنامه نگار اقتصادی هم با هشتگ علی انصاریان در توییتی نوشت: «مادر سیاه پوشید چون علی جان ندارد. ‌مادر الهه رنج شد…».

مرجان لقایی، روزنامه نگار هم در صفحه توییتر خود نوشت: «نمی دانم این همه ناراحتی ام برای مرگ علی انصاریان است که به همه تلخی های زندگی می خندید یا به خاطر مرگ بخش بزرگی از خاطرات دوران نوجوانی ام است. هرچه هست این را می دانم  دچار یک سوگ دسته جمعی شده ایم، با مرگ عزیزانمان، با مرگ اسطوره هایمان، با مرگ خاطراتمان».

مهدی ملکی، ‏دبیر گروه ورزشی روزنامه ایران هم در توییتی ضمن ابزار ناراحتی از درگذشت این پیشکسوت فوتبال کشورمان، خطاب به او نوشت: « روحت شاد که کلی آدم را به خنده وادار می کردی، انگار که هیچ غمی نیست.  حالا آرام گرفتی پسر خوش خنده… و خنده رفت…».

وحید باسره، روزنامه نگار هم توییت زد: «بعد از مرگ ناباورانه مهرداد میناوند به او چشم دوخته بودیم، به مقاومتش، ماندن او مثل دیدن نور در انتهای تونل تاریک این روزهایمان بود، دلگرمی بود، نماد امید در لحظه و اکنون بود… . اما نماند…».

سهند ایرانمهر هم با انتشار تصویری از مهرداد میناوند و علی انصاریان در صفحه توییتر خود نوشت: «دنیا همینقدر غیرقابل‌پیش‌بینی است. با رفیقی دوشادوش می‌دوی، عرق می‌ریزی، شادی می‌کنی، غمگین می‌شوی و اگر یکی همان لحظه بگوید در یک‌سال طاعونی، در یک‌ماه و با نامبارک  مشترکی به اسم کرونا، از این دنیا می‌روید! احتمالاً زیر لب به همان رفیق می‌گویی:« مشنگه! طفلک».»

ثبت نظر