زمان انتشار : ۱۴ شهریور ,۱۳۹۹ | ساعت : ۱۰:۴۱ | کد خبر : 504497 |

قاب های ماندگار/ تقدیر شفقنا از محمد مهاجری؛ فعال رسانه ای

شفقنا رسانه– شنیدن خاطرات اصحاب رسانه از زمان ورودشان به عرصه خبررسانی علاوه بر بازتابی از چالش‌ها و مسائل آنان در زمان خود، می‌تواند تجربه‌ای وزین برای نسل جدید خبرنگاران باشد تا از زوایای دیگری به کار رسانه‌ای نگاه کنند و آن را به کار بگیرند. این تجربه علاوه بر بهره گیری خبرنگاران، می‌تواند برای مدیران رسانه‌ای هم کاربرد داشته باشد تا با نگاهی به نقاط ضعف و قوت رسانه خود، در راستای اصلاح و انتشار مطالب اثرگذار قدم بردارند.

این بار شفقنا میزبان محمد مهاجری از فعالان رسانه ای بود. این فعال رسانه ای آنگونه که خودش تعریف می کند در سال ۱۳۵۲ از همان کلاس اول راهنمایی علاقه زیادی به درست کردن روزنامه دیواری داشت. او در سال ۷۲ بعد از فعالیت در چند نشریه، در سال ۱۳۷۵ عضو رسمی روزنامه کیهان می شود.

مهاجری در سال ۷۸ با همکاری چند نفر اقدام به راه اندازی روزنامه جام جم می کند و سردبیری این روزنامه را تا سال ۸۳ بر عهده می گیرد این درحالی است که همزمان در کیهان به فعالیت مطبوعاتی خود ادامه می دهد.

او برای مدتی سردبیر مجله سروش جوان می شود و در سال ۸۵ مسئولیت سردبیری روزنامه همشهری چاپ دوم آن را برعهده می گیرد و از سال ۱۳۸۷ هم وارد خبرگزاری خبرآنلاین می شود و تا کنون به عنوان عضو شورای سردبیری آن فعالیت می کند.

∗∗∗∗صحبت های این فعال رسانه ای درباره وضعیت مطبوعات و رسانه ها را در روزهای آینده می خوانید…

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here