زمان انتشار : ۳۰ تیر ,۱۳۹۹ | ساعت : ۱۲:۵۱ | کد خبر : 500718 |

خداحافظی تلخ اهالی رسانه با سردبیر روزنامه «جام جم»

شفقنا رسانه- روح الله رجایی، سردبیر روزنامه جام‌جم که چندی پیش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده بود، صبح امروز درگذشت. فوت او برای اهالی رسانه که چند روزیست در صفحات اجتماعی خود از او می نوشتند و برای سلامتی اش دعا می کردند، خبر تلخی بود. در ادامه واکنش توییتری اهالی رسانه به فوت روح الله رجایی را بخوانید…

 

به گزارش شفقنا رسانه، زهرا کشوری، خبرنگار روزنامه ایران با اشاره فوت روزنامه نگاران در روزهای اخیر نوشت: «حتی مایی که کرونا رو جدی گرفتیم و از روز اول رعایت کردیم، هرگز فکر نمی‌کردیم سوگوار دوستانمان‌ باشیم! روزگار شوخیش گرفته یک شوخی تلخ! چه اسم‌هایی اعلامیه می‌شوند در چند خط که هرگز توان بیان تلخی را ندارد.»

محمد قادری، سردبیر روزنامه «تهران‌تایمز» هم فوت روح الله رجایی را خبر تلخی خواند و نوشت: «روح الله رجایی دوست عزیز، با معرفت، با اخلاق، امام حسینی و اهل دل بود. خدایا ما به جز خوبی از او ندیدیم و نشنیدیم. «اللهم انا لا نعلم الا خیرا». ان شاءالله با حضرت ارباب محشور شود.»

مهدی فروتن، روزنامه نگار هم در صفحه توییتر خود نوشت: «ما سلاح‌مان دعا بود و اشک و خدا دوست‌ترت داشت و برد پیش خودش. چند روز پیش خواهرت نوشته بود: «برادرم خوب می‌شود و می‌بیند چه دوست‌های خوبی دارد» و افسوس… خدایا گواهی می‌دهم جز خیر و خوبی از روح‌الله رجایی ندیدم. برادرم! می‌دانی که ما در همه قنوت‌هایمان برایت امن یجیب خواندیم…» .

محمد مبین، مدیر عامل برنا هم نوشت: «این روزها خبرهای بد پشت سر هم آوار می شوند روی سرمان خداحافظ آقای سردبیر».

شهریار شمس مستوفی، سردبیر همشهری هم خبر فوت رجایی را باورنکردنی خواند و نوشت: «اما در ایامی هستیم که هر باور نکردنی باور پذیر است».

محمد یاراحمدی، سردبیر معماری آنلاین هم در صفحه توییتر خود نوشت: «روح‌الله رجایی رفیق ما آدم شوخی بود؛ همه با طنازی و لبخند یادآوریش خواهند کرد. هر وقت حرفش می‌شود یاد یکی از خاطره‌هایش می افتم. گویا برادر خانمش پلیس است؛ یک بار پسر کوچکش به بابای روزنامه‌نگار می‌گوید «بابا تو چرا مثل دایی قوی نیستی؟». روح‌الله هم برای اینکه قهرمان پسر نمیرد. یک صفحه روزنامه که عکس یگان ویژه با صورت‌ها پوشیده رویش بوده را می‌آورد و یکی‌شان را نشان می‌دهد و می‌گوید «این منم، به کسی نگو، من پلیس مخفی‌ام». هر وقت یاد این حاضرجوابی‌هایش می‌افتم پر شادی می‌شوم. رفیق با خاطره خوش رفتی».

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here