زمان انتشار : ۹ تیر ,۱۳۹۹ | ساعت : ۱۳:۵۱ | کد خبر : 498915 |

نقش رسانه‌ها در پیشگیری از اعتیاد تشریح می‌شود

شفقنا رسانه– نشست هم‌اندیشی «مواد مخدر و رسانه» ​روز سه شنبه ۱۰ تیرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

  به‌گزارش روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهمانان این نشست ضمن تشریح اهمیت نقش رسانه‌ها در پیشگیری از گسترش اعتیاد در جامعه، به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود پیرامون چالش‌ها و راهبردهای رسانه‌ای مقابله با این پدیده مخرب اجتماعی می‌پردازند.

امیر حسین یاوری، معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری، علی متقیان، مدیر مسئول خبرگزاری ایسنا، علی مزینانی مدیر مسئول روزنامه هفت صبح و گیتا علی آبادی، مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، مهمانان و سخنرانان این نشست هستند.

 اهمیت نقش رسانه‌ها در پیشگیری از اعتیاد، شناخت نقاط قوت و ضعف رسانه در آگاه‌سازی مخاطب و آشنایی با مواد مخدرصنعتی، ارزیابی اقدامات رسانه‌ها در پیشگیری از مصرف مواد مخدر، نقش رسانه‌ها درکاهش سوء مصرف مواد مخدر، چالش‌ها و راهبردهای رسانه‌های جمعی در پیشگیری از اعتیاد و ارائه راهکارهایی برای اعتماد سازی بین اصحاب رسانه و مسئولان برای مبارزه با اعتیاد از محورهای اصلی این نشست عنوان شده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، شماره۱۱مراجعه فرمایند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here