زمان انتشار : ۸ تیر ,۱۳۹۹ | ساعت : ۱۲:۳۳ | کد خبر : 498845 |

عکس های منتخب روز/ تصویر دیدنی دماوند از دریچه دوربین عکاس «میزان»

شفقنا رسانه_این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری های ایسنا و میزان است.

به گزارش شفقنا رسانه، خبرگزاری های ایسنا و میزان گزارشی تصویری از مسابقات فوتبال در شالیزار برنج در گیلان و فارس کار کردند که به دلیل معرفی آداب و رسوم مناطق، لحظه ای بودن برخی از تصاویر مورد توجه قرار گرفتند در شرح این تصاویر آمده است: « مسابقه فوتبال در شالیزار (فوتچل یا فوتشل) برای آماده شدن فصل جدید کشاورزی و شروع فصل نشاء برنج برگزار می‌شود. این مسابقه بهانه‌ای است تا در آغاز فصل نشا کاری پای جوانان به شالیزار باز شود و مردم روستا از تماشای این مسابقه لذت ببرند».

کوشا مهشید فلاحی، عکاس خبرگزاری میزان تک عکسی دیدنی از قله دماوند در ضلع شرقی برج میلاد کار کرد که به دلیل انتخاب زاویه دید عالی و کیفیت خوب عکس مورد توجه قرار گرفت.

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here