زمان انتشار : ۶ خرداد ,۱۳۹۹ | ساعت : ۰۱:۴۴ | کد خبر : 497072 |

عکس های منتخب روز/ روایت دیدنی دوربین«ایرنا» از آیین عید فطر در میان اقوام ترکمن

شفقنا رسانه_این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری ایرنا،ایسنا و میزان است.

به گزارش شفقنا رسانه،راحله حصاری عکاس خبرگزاری ایرنا گزارشی تصویری از آداب و رسوم عید فطر در میان اقوام ترکمن کار کرد که از منظر سوژه پردازی و نمای انتخاب شده مورد توجه قرار گرفت.

مصطفی قربان موحد عکاس خبرگزاری ایسنا گزارشی دیدنی از منطقه گردشگری«یوزباشلو و قلعه قراچه جالو» در اهر کار کرد که از منظر معرفی مکانی تفریحی و خوش و آب و هوا در ایران مورد توجه قرار گرفت. عکاس به دلیل زاویه دید عالی، توانست عکس های چشم نوازی از این منطقه را ثبت کند.

روز گذشته خبرگزاری میزان توانست تصاویر خوبی را از آیین شکرانه خدمت در حرم مطهر رضوی کار کند که به دلیل کادربندی درست، جلوه و نمای خاصی به عکس ها داده شده است.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here