زمان انتشار : ۳۰ اردیبهشت ,۱۳۹۹ | ساعت : ۰۹:۲۶ | کد خبر : 496799 |

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس: تکمیل شبکه ملی اطلاعات باعث رشد تحقیقات علمی می شود

شفقنا رسانه- نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل شبکه ملی اطلاعات می تواند نیاز بسیاری از کاربران را در حوزه‌های مختلف پاسخ دهد چراکه از این شبکه دیتاهای مورد نیاز افراد بدون هیچ گونه محدودیت در اختیار آنها قرار می گیرد.

 

جمشید جعفر پور نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری فارس با اشاره به لزوم شبکه ملی اطلاعات گفت: تاثیرات گسترده فضای مجازی در افکار، عقاید و سبک زندگی مردم  بیش از گذشته نشان می دهد که باید جزء اولویت های فرهنگی قرار گیرد که برای تحقق این هدف راه اندازی شبکه ملی اطلاعات می تواند نیاز بسیاری از کاربران را در حوزه‌های مختلف بر طرف کند.

 دیتاهای مورد نیاز افراد با تکمیل شبکه ملی اطلاعات تامین می شود

وی افزود: شبکه ملی اطلاعات در صورت گسترش و تکمیل می تواند دیتاهای مورد نیاز افراد را بدون هیچ گونه محدودیت در اختیار آنها قرار دهد این موضوع در حالی است که فعالیت های تحقیقاتی با گسترش شبکه ملی اطلاعات رشد و افزایش یافته و نیاز خود را در درون شبکه پیدا می‌کند.

 با گسترش شبکه ملی اطلاعات بخش های مختلف جامعه نیاز به سرورهای خارجی نخواهند داشت

جعفر پورد تصریح کرد: معتقدم شبکه ملی اطلاعات برای حوزه کسب و کارها و حتی سرگرمی می تواند با تولید محتوا نقش محوری ایفا کند زیرا دیگر با وجود این شبکه هیچ یک از بخش های مختلف جامعه نیاز به سرورهای خارجی نخواهند داشت.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here