زمان انتشار : ۲۲ اردیبهشت ,۱۳۹۹ | ساعت : ۰۹:۴۴ | کد خبر : 496290 |

شرکت آمریکایی مجبور به ارائه خدمات اینترنت رایگان به دانش آموزان شد

شفقنا رسانه- شرکت مخابراتی آمریکایی کام کست با دستور مستقیم سناتورهای این کشور مجبور به ارائه خدمات اینترنت رایگان بی سیم به دانش آموزان و دانشجویان شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، بر اساس دستور سناتورها، شرکت کام کست مجبور است تمامی هات اسپات های وای فای خود را باز کرده و به رایگان در اختیار دانش آموزان و دانشجویان قرار دهد.

کام کست در ایام شیوع ویروس کرونا با شرایطی خدمات اینترنت رایگان به علاقمندان ارائه کرده بود، اما ظاهرا این اقدامات موجب جلب رضایت کافی سناتورهای آمریکایی نشده و سه نفر از آنها با ارسال نامه ای برای این شرکت از آن خواسته اند با توجه به عدم دسترسی بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان امریکایی به اینترنت در منزل خدمات وای فای خود را برای این افراد رایگان کند.

کام کست قبلا ۱.۵ میلیون هات اسپات وای فای خود را رایگان کرده بود که بسیاری از آنها در اماکن عمومی قرار دارند و نزدیک به نقاط سکونت دانش آموزان و خانوارها نیستند. این شرکت قبلا مدعی شده بود ارائه خدمات گسترده تر رایگان ممکن است بر کیفیت و سرعت این خدمات تاثیر منفی بگذارد. با این حال سناتورها به کام کست تا ده روز دیگر فرصت داده اند تا خواسته آنها را اجابت کند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here