زمان انتشار : ۱۳ اردیبهشت ,۱۳۹۹ | ساعت : ۱۶:۴۵ | کد خبر : 495727 |

عکس های منتخب روز/ تصاویر زیبای جاده «تاریک دره» در همدان از دریچه دوربین ها

شفقنا رسانه_ این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری های مهر و تسنیم است.

به گزارش شفقنا رسانه، خبرگزاری مهر و تسنیم گزارش تصویری دیدنی از جاده تاریک دره همدان در میان مه کار کردند که برخی از تصاویر آن به دلیل انتخاب زاویه دوربین خوب و کیفیت عالی مورد توجه قرار گرفتند. در شرح تصاویر این گزارش آمده است: «جاده‌ی تاریک دره‌ی همدان، مسیر تابستانی شهر همدان با شهر تویسرکان و یکی‌از مرتفع‌ترین جاده‌های کشوراست که از میان کوهستان الوند و چشمه‌های فراوان عبور می‌کند و به دشت خرم رود و شهر تویسرکان منتهی می‌شود. این جاده به دلیل ارتفاع بالا و بارش برف معمولاً سراسر پاییز و زمستان بسته است و اواسط بهار بازگشایی می‌شود. این جاده‌ی بسیار زیبا و مرتفع در فصل بهار به دلیل عبور ابرهای بارانی راهی در میان آسمان است».

تسنیم همچنین گزارشی تصویری از افطار در بیمارستان کامکار قم کار کرد که به دلیل سوژه پردازی خوب مورد توجه قرار گرفت. در شرح تصاویر این گزارش آمده است: « امسال ماه مبارک رمضان در بیمارستانها و مراکز درمانی حال و هوایی متفاوت دارد. بیمارستان کامکار قم بخش عمده ای از بیماران مبتلا به کرونا را در خود گنجانده است».

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here