زمان انتشار : ۴ اردیبهشت ,۱۳۹۹ | ساعت : ۱۲:۴۷ | کد خبر : 495206 |

عکس های منتخب روز/ نمای دیدنی یکی از روستاهای «الشتر» در قاب دوربین عکاس «تسنیم»

شفقنا رسانه_ این روزهابخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری های مهر و تسنیم است.

 

به گزارش شفقنا رسانه، مهدی زوار عکاس خبرگزاری مهر گزارشی تصویری از وضعیت دریاچه ارومیه کار کرد که این روزها جان تازه گرفته است. این گزارش به دلیل انتخاب نماهای خوب و کادربندی مناسب مورد توجه قرار گرفت. در شرح تصاویر این گزارش آمده است که « دریاچه ارومیه که تا چند سال پیش در آستانه خشک شدن کامل قرار داشت و به عنوان تهدید جدی محیط زیست استان‌های شمال غرب کشور مطرح بود، حالا در دو سال اخیر با افزایش بارش‌ها و اقدامات ستاد احیا جان تازه ای گرفته است.»

برخی از تصاویر عزیز بابانژاد در خبرگزاری تسنیم از طبیعت بهاری روستای هنام در الشتر به دلیل انتخاب زاویه های عالی و کیفیت خوب مورد توجه قرار گرفتند.

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here