زمان انتشار : ۳ اردیبهشت ,۱۳۹۹ | ساعت : ۱۳:۱۷ | کد خبر : 495128 |

عکس های منتخب روز/ تک عکس زیبای عکاس «میزان» از خانه های رنگی در بندر انزلی

شفقنا رسانه_ این روزهابخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری های فارس و میزان است.

به گزارش شفقنا رسانه، مهدی مریزاد عکاس خبرگزاری فارس گزارشی تصویری از رهگذران زائر حرم حضرت معصومه (س) از راه دور و در میدان آستانه قم کار کرد که برخی تصاویر آن به دلیل کادربندی و انتخاب نماهای عالی مورد توجه قرار گرفتند. در شرح تصاویر این گزارش آمده است: «در ادامه شیوع ویروس کرونا، ستاد ملی مقابله با این ویروس تصمیم گرفت تا بسته بودن درب اماکن مذهبی از جمله حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) تا نیمه اردیبهشت ادامه داشته باشد. رهگذران و برخی از زائران نیز در میدان آستانه و از راه دور زیارتنامه می‌خوانند و یکی از دعایشان از بین رفتن این ویروس منحوس است.»

محمد برزویی، عکاس خبرگزاری میزان یک تک عکس از خانه های رنگی بندر انزلی کار کرد که به دلیل کادربندی خوب و کیفیت بالای آن مورد توجه قرار گرفت.

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here