زمان انتشار : ۲۲ فروردین ,۱۳۹۹ | ساعت : ۲۳:۴۵ | کد خبر : 494518 |

مدیر عامل موسسه ایران اعلام کرد: روزنامه «ایران» به صورت بسته بندی و همراه با دستکش توزیع می شود

شفقنا رسانه-  مدیر عامل موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران اعلام کرد که شماره روز شنبه بیست و سوم فروردین ماه روزنامه ایران به صورت بسته بندی و همراه با اهدا یک جفت دستکش توزیع خواهد شد.

مهدی شفیعی مدیر عامل موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران در گفتگو با شفقنا رسانه می گوید: شماره روز شنبه بیست و سوم فروردین ماه (امروز) روزنامه ایران به صورت بسته بندی و همراه با اهداء یک جفت دستکش توزیع خواهد شد. این اقدام به منظور حفظ سلامت مخاطبان و خوانندگان روزنامه و با هدف جلوگیری از شیوع احتمالی ویروس کرونا صورت می گیرد و در روزهای آتی هم این اقدام برای سایر نشریات موسسه ایران از جمله ایران ورزشی نیز صورت می گیرد.

مدیرعامل موسسه ایران تاکید می کند: هرینه این اقدام بدون بودجه دولتی و از محل تامین آگهی ها و فروش روزنامه صورت خواهد گرفت و درصورتی که مخاطبان و مشترکان از این اقدام حمایت کنند می توانیم تا ریشه کن شدن بیماری کرونا آن را ادامه دهیم.

مهدی شفیعی همچنین از اعلام آمادگی موسسه ایران برای انتقال تجربه این اقدام ارزشمند و مهم به سایر نشریات و نیز همکاری برای انجام آن از دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست تا بودجه ای در این خصوص اختصاص دهد.

او می گوید: مدیران موسسه ایران و روزنامه‌نگاران نشریات ایران به دلیل مسئولیت اجتماعی خود، تلاش کردند تا با اطلاع‌رسانی و آموزش صحیح، به‌ موقع و ساده، به ارتقای سواد رسانه‌ای جهت حفظ سلامت، افزایش اعتماد، بردباری، مشارکت، همدلی و همکاری مردم برای مقابله با این بیماری کمک کنند.

مدیرعامل موسسه ایران همچنین از اقدامات این موسسه در ایام تعطیلات نوروزی و ایام اجرای برنامه فاصله اجتماعی و خانه نشینی مردم گزارشی ارایه می کند و می گوید: در تعطیلات نوروز بیش از ۱۰۰ صفحه روزنامه به صورت الکترونیکی و بالغ بر ۳۰۰۰ خبر در سایت آنلاین منتشر کردیم، بیش از ۲۵۰ دقیقه پادکست آموزشی و سرگرمی داشتیم، بیش از ۵۰ مورد کلیپ و ویدیو ژورنال در موضوعات مختلف در گروه چند رسانه‌ای ایران منتشر کردیم. همچنین انتشار ده‌ها مورد گزارش تصویری در آژانس عکس ایران، ویژه‌نامه‌های روزانه ایران ورزشی، اطلاع‌رسانی به زبان انگلیسی و عربی در سایت‌ها و شبکه‌های مجازی ایران دیلی و الوفاق از دیگر اقادامات موسسه ایران بوده است.

او می گوید: پس از پایان تعطیلات رسمی نوروز، روزنامه های ایران، ایران ورزشی، الوفاق و ایران دیلی همچنان بصورت الکترونیکی در حداکثر صفحات خود منتشرشدند. همچنین در این ایام روزنامه الکترونیکی ایران عصر نیز منتشر و سایت ایران انلاین همچنان به اطلاع رسانی خود ادامه داد.

شفیعی همچنین توضیح می دهد: در روزهایی که اپیدمی کرونا ویروس روز به روز بیشتر شدت می‌گرفت، سلامت همکارانمان نیز مهمترین اولویت‌مان بود. قبل از هرچیز صحیح نمی‌دانستیم برای حفظ موجودیت موسسه و حفظ نظم کاری افراد زیادی از جمله همکاران تحریریه، امور فنی و تدارکات، چاپ و توزیع را که هر روز با وسایل حمل و نقل عمومی به مؤسسه رفت و آمد می‌کنند، با کمترین فاصله در یک مکان نگه داریم؛ بنابراین از نیمه‌ی اسفند مطابق سیاست دورکاری عمل کردیم و بیش از ۹۷ درصد اعضای موسسه بصورت دورکاری وظایف خود را انجام دادند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here