زمان انتشار : ۲۵ اسفند ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۳:۵۸ | کد خبر : 493840 |

عکس های منتخب روز/ بی توجهی مردم به خطر شیوع کرونا از دریچه دوربین عکاس «فارس»

شفقنا رسانه_ این روزهابخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری های فارس و مهر است.

به گزارش شفقنا رسانه، محمد اهنگر عکاس خبرگزاری فارس گزارشی تصویری از بی توجهی مردم به قرنطینه خانگی کار کرد و با اشاره به شیوع کروناویروس هشدار داد. این گزارش تصویری به دلیل جنبه هشداری بودن مسئله و دقت عکاس در انتخاب نماهای مناسب مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری های مهر و فارس هم گزارشی تصویری از طبیعت بهاری گلستان و مازندران کار کردند که تصاویر آن به دلیل کیفیت خوب و کادربندی مناسب مورد توجه قرار گرفتند.

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here