زمان انتشار : ۲۲ اسفند ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۴:۳۰ | کد خبر : 493745 |

عکس های منتخب روز/ کادربندی عالی عکاس«تسنیم» از تلاش آتش نشانان برای ضدعفونی کردن معابر

شفقنا رسانه_ این روزهابخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری ایسنا،تسنیم و ایرنا است.

به گزارش شفقنا رسانه،«بازار تهران در روزهای کرونایی آخر سال» گزارش تصویری خوب مجید خواهی عکاس خبرگزاری ایسنا است که روایتگر این روزهای بازار تهران با ورود و شیوع کرونا در کشور است که باعث نوروز متفاوتی برای ایرانیان می شود.این گزارش به دلیل کادر بندی و ترکیب بندی خوب مورد توجه قرار گرفت.

محمد حسین ظریف منش عکاس خبرگزاری تسنیم توانست عکس های خوبی از تلاش آتش نشانان تهرانی جهت ضدعفونی کردن معابر ثبت کند که از منظر نورپردازی و زاویه دید مورد توجه قرار گرفت.

علی اصغر قزل سفلو عکاس خبرگزاری ایرنا در میان هجمه اخبار کرونا، تصاویری از شکفتن شکوفه های بهاری و طبیعت سرسبز در گلستان را کار کرد که از منظر نمای انتخاب شده مورد توجه قرار گرفت.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here