زمان انتشار : ۱۴ اسفند ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۳:۰۸ | کد خبر : 493464 |

دبیر شورای علمی سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی: فرصت ارسال «چکیده» مقالات به همایش تا پایان سال جاری است

شفقنا رسانه- دبیر شورای علمی سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی ضمن دعوت از اساتید و پژوهشگران جهت ارسال مقاله به همایش، از فرصت ارسال «چکیده» مقالات تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش کمیته رسانه و تبلیغات سومین همایش سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی، دکتر عبدالکریم خیامی با بیان اینکه این همایش که از درجه علمیISC  برخوردار است، آبان سال ۹۹ و ذیل شش حوزه موضوعی برگزار می‌شود، اظهار کرد: این حوزه های موضوعی عبارتند از «نسبت حکمرانی نوین و سواد رسانه‌ای»، «بومی سازی ادبیات نظری سواد رسانه‌ای»، «مردمی‌سازی سواد رسانه‌ای»، «سواد رسانه‌ای و فعالیت رسانه‌ها»، «کارگزاران و سواد رسانه‌ای» و «کاربردسازی سواد اطلاعاتی».

وی با دعوت از اساتید، دانشجویان، طلاب، پژوهشگران و فعالان عرصه سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی کشور برای ارائه مقاله به این همایش، افزود: محورهای جزئی‌تر این عناوین ششگانه در پایگاه اینترنتی (سایت) همایش به آدرس  www.milconf.ir درج شده است. علاقه‌مندان می‌توانند ضمن مراجعه به این سایت و ثبت‌نام در آن، چکیده اولیه مقالات خود را ذیل یکی از عناوین و محورهای فوق تا پایان سال ۹۸ ارسال کرده و پس از دریافت پاسخ مثبت پذیرش چکیده، مقالات خود را حداکثر تا پایان تیرماه سال ۱۳۹۹ از همان طریق ارسال کنند.

 

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here