زمان انتشار : ۴ اسفند ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۴:۰۹ | کد خبر : 493002 |

عکس های منتخب روز/ انتخاب نمای متفاوت عکاس «ایسنا» از هفدهمین نمایشگاه تصویر سال

شفقنا رسانه_این روزهابخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری های میزان و ایسنا است.

به گزارش شفقنا رسانه، مصطفی رودکی عکاس خبرگزاری میزان گزارشی تصویری از حضور مردم تهران در سطح شهر، بعد از انتشار اخبار مربوط به شیوع کرونا در کشور کار کرد که برخی از تصاویر آن با توجه به انتخاب زاویه دید مناسب مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری ایسنا هم گزارشی تصویری از برگزاری هفدهمین نمایشگاه تصویر سال در خانه هنرمندان کار کرد که تصویر مجید خواهی به دلیل ترکیب بندی خوب و انتخاب نمای متفاوت مورد توجه قرار گرفت.

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here