زمان انتشار : ۳۰ بهمن ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۵:۳۷ | کد خبر : 492828 |

عکس های منتخب روز/ ثبت لحظه‌ای عکاس «میزان» از یک هلیکوپتر بر فراز برج میلاد

شفقنا رسانه_ این روزهابخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری های ایرنا، ایسنا و میزان است.

به گزارش شفقنا رسانه، مصطفی رودکی، عکاس خبرگزاری میزان تصویری از پرواز یک بالگرد در نزدیکی برج میلاد تهران کار کرد. این تصویر با توجه به اینکه گویی در حال هلی برد برج است مورد توجه قرار گرفت.

روز گذشته شهرداری تهران به نمایندگی از شهروندان ایران و تهران با اکران تصاویری بر برج آزادی پیام همدردی ملت ایران با ملت چین را در مبارزه با چالش ویروس کرونا به دنیا مخابره کرد. تصاویر خبرگزاری های ایرنا و ایسنا از این اقدام با توجه به کادربندی عالی و کیفیت خوب تصاویر مورد توجه قرار گرفتند.

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here