زمان انتشار : ۲۸ اسفند ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۱:۰۸ | کد خبر : 492796 |

ویترین روزنامه ها/ انتقاد به جای «همدلی» به افتتاح یک بزرگراه توسط رئیس جمهور در روزهای مقابله با کرونا/ گزارش کاربردی «هفت صبح» از رونق ویدئوکنفرانس و معرفی مناسب ترین برنامه ها برای آن

شفقنا رسانه_ صفحه یک روزنامه‌ها به عنوان  ویترین در مقابل چشم خواننده است به همین جهت انتخاب تیتر، عکس و مطالب فرعی در این صفحه اهمیت زیادی دارد تا خواننده را به داخل متن بکشاند و همراه خود کند. در این گزارش سعی کردیم با نگاهی به روزنامه‌های امروز، آن‌هایی که دارای مطالب خوب و مخاطب محور و یا محل نقد و بحث هستند، مورد بررسی قرار دهیم.

 

به گزارش شفقنا رسانه، روز گذشته حسن روحانی رئیس جمهوری، قطعات ۲ و ۳ بزرگراه شهید همت-کرج را با حضور استاندار البرز و وزیر راه و جمع دیگری از مقامات و مسئولان افتتاح کرد. این موضوع باعث انتقاد روزنامه همدلی شد و در تیتری انتقادی از «تناقض‌های یک افتتاح» نوشت. این روزنامه با اشاره به تناقض در تاکید بر خانه ماندن و افتتاح یک بزرگراه توضیح داد: «طی روزهای گذشته تمام مسئولان با تمام توان تلاش کرده‌‌اند تا مردم را از انجام سفرهای غیرضروری منصرف کنند. چرا که به گفته مسئولان وزارت بهداشت انجام سفر می‌تواند دامنه شیوع ویروس کرونا در کشور را گسترده‌‌‌تر کند. اما در همین حال رئیس جمهوری دیروز پروژه‌‌‌‌ای را افتتاح کرد که رسماً به عنوان یکی از تسهیلات سفری برای اهالی تهران شناخته می‌شود. پروژه همت-کرج مسیر سفر مردم تهران به کرج و بخصوص شمال کشور را تسهیل می‌کند. افتتاح این پروژه در این برهه زمانی که بسیاری بر پرهیز از سفر تاکید دارند تعجب بسیاری را برانگیخته است».

 

روزنامه هفت صبح با اشاره به اینکه دورکاری باعث شده تا کسب و کار فروش وب کم، هدفون، میکروفن، صفحه نمایش و… رشد ۳۰ تا ۴۰ درصدی داشته باشد در مطلبی از «روزهای پررونق ویدئو کنفرانس» براثر کروناویروس نوشت و با مسئول فروش یکی از شرکت های بزرگ وارد کننده تجهیزات کامپیوتری گفتگو کرد. این روزنامه در ادامه به معرفی امکانات برنامه های فیس تایم در گوشی های اپل، واتس آپ در اندروید، اسکایپ، اپلیکیشن زوم، اپلیکیشن Hangouts meet ، اپلیکیشن  Marco polo پرداخت که برای ویدئو کنفرانس مناسب هستند.

 

∗∗ در ادامه صفحه یک سایر روزنامه ها را ببینید…

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here