زمان انتشار : ۲۷ بهمن ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۶:۳۷ | کد خبر : 492671 |

عکس های منتخب روز/ ثبت تصاویری از عشق مادر به فرزند شهیدش از دریچه دوربین «تسنیم»

شفقنا رسانه_ این روزهابخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری های تسنیم و میزان است.

به گزارش شفقنا رسانه، محمد ملکی عکاس خبرگزاری تسنیم گزارشی تصویری از حضور مادران در کنار مزار فرزند شهیدشان در روز مادر کار کرد که به دلیل نگاه متفاوت عکاس و کادربندی مناسب مورد توجه قرار گرفت. در شرح این تصاویر آمده است که در سالروز میلاد فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر همواره رسم بر آن بوده که به دیدار مادر، این تندیس عشق و محبت بروند. مادران شهدا در آستانه این روز بزرگ به دیدار فرزندانشان در گلزار شهدا رفتند.

ثنا پازوکی عکاس خبرگزاری میزان هم گزارشی تصویری از جشنواره آتش به اختیار کار کرد که تصویر زیر به دلیل انتخاب نمای عالی مورد توجه قرار گرفت.

 

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here