زمان انتشار : ۲۳ بهمن ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۴:۱۱ | کد خبر : 492484 |

عکس های منتخب روز/ روایت دوربین ها از حضور مردم در جشن انقلاب

شفقنا رسانه_این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری های ایسنا، ایرنا، فارس، مهر، میزان و تسنیم است.

 

به گزارش شفقنا رسانه، به مناسبت فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم دوباره به خیابان ها آمدند تا این پیروزی را جشن بگیرند. خبرگزاری های ایسنا، ایرنا، فارس، مهر، میزان و تسنیم اگرچه تصاویر زیادی از راهپیمایی و حضور مردم در تهران و شهرهای مختلف کشور کار کردند با این حال برخی از تصاویر این رسانه ها به دلیل کادربندی خوب، کیفیت مناسب و نگاه متفاوت عکاس مورد توجه قرار گرفتند.

خبرگزاری تسنیم هم گزارشی تصویری ازمراسم نورافشانی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کار کرد که به دلیل کیفیت خوب مورد توجه قرار گرفت.

∗ ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here