زمان انتشار : ۱۹ بهمن ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۱:۲۹ | کد خبر : 492313 |

عکس های منتخب روز/ کادربندی عالی دوربین ها از پرش چتربازها در برج میلاد

شفقنا رسانه_این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری فارس، مهر، تسنیم، ایرنا و میزان است.

 

به گزارش شفقنا رسانه، خبرگزاری های میزان و ایرنا گزارشی تصویری از بازی پرسپولیس و استقلال و حاشیه های آن کار کردند که برخی از تصاویر آن به دلیل در لحظه بودن سرعت خوب عکاس مورد توجه قرار گرفتند.

خبرگزاری های تسنیم، مهر و فارس گزارشی تصویری از اولین جشنواره پرش چتربازی از برج میلاد به مناسبت ایام دهه فجر کار کردند که برخی از تصاویر آن به دلیل کادربندی مناسب و کیفیت خوب مورد توجه قرار گرفتند.

 

 

∗ ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here