زمان انتشار : ۲۴ دی ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۵۳ | کد خبر : 491283 |

عکس های منتخب روز/ بازنمایی دردناک فاجعه سیل در سیستان و بلوچستان از دریچه نگاه «میزان و ایسنا»

شفقنا رسانه_این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری مهر، میزان و ایسنا است.

به گزارش شفقنا رسانه، تصاویر عابد قاسمی، عکاس خبرگزاری میزان از خسارات ناشی از سیل در جاسک به دلیل انتخاب زاویه دوربین مناسب مورد توجه قرار گرفت.

برخی از تصاویر علیرضا معصومی، عکاس خبرگزاری ایسنا از وضعیت سیلاب در منطقه دشتیاری به دلیل انتخاب نمای مناسب مورد توجه قرار گرفتند.

 

اصغر بشارتی، عکاس خبرگزاری مهر گزارشی تصویری از آبگرفتگی روستاهای طولا و رمچاه در جزیره قشم کار کرد که برخی از تصاویر آن به دلیل کادربندی و انتخاب نمای عالی مورد توجه قرار گرفتند.

 

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here