زمان انتشار : ۱۸ دی ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۱:۲۷ | کد خبر : 491022 |

عکس های منتخب روز/ انتخاب نمای عالی«ایرنا» از شور مردمی در مراسم تشییع سردار سلیمانی

شفقنا رسانه_این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب خبرگزاری های فارس، میزان و مهر است.

 

به گزارش شفقنا رسانه، حمید وکیلی عکاس خبرگزاری مهر گزارشی تصویری از مراسم شام غریبان شهید سردار سلیمانی در میدان فلسطین تهران کار کرد که به دلیل انتخاب زاویه خوب دوربین مورد توجه قرار گرفت.

برخی از تصاویر علی شیربند، عکاس خبرگزاری میزان از مراسم تشییع سردار سلیمانی در کرمان به دلیل کادربندی خوب مورد توجه قرار گرفتند. همچنین گزارش تصویری خبرگزاری ایرنا از این مراسم در کرمان به دلیل تلاش عکاس برای انتخاب نماهای عالی مورد توجه قرار گرفت.

بهزاد علیپور، عکاس خبرگزاری فارس هم گزارشی از راهپیمایی مردم همدان برای «سردار سلیمانی» کار کرد که به دلیل انتخاب نمای مناسب و کادربندی حرفه ای مورد تحسین واقع شد.

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here