زمان انتشار : ۱۴ دی ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۰۱ | کد خبر : 490760 |

عکس های منتخب روز/ انعکاس اوج ماتم فرزند سردار سلیمانی از دریچه دوربین «فارس و تسنیم»

شفقنا رسانه_این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب و مورد انتقاد خبرگزاری های ایسنا، میزان، تسنیم و فارس است.

به گزارش شفقنا رسانه، کوشا مهشید فلاحی عکاس خبرگزاری میزان گزارشی تصویری از شام غریبان شهادت سردار سلیمانی در میدان فلسطین تهران کار کرد که برخی از تصاویر آن به دلیل انتخاب زاویه دید خوب -بخصوص در تصاویری که شعله ها همانند پرچمی به اهتزاز در آمده اند- ، مورد توجه قرار گرفتند.

خبرگزاری ایسنا هم گزارشی تصویری از راهپیمایی مردم ایران در پی شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی کار کرد که برخی از تصاویر آن به دلیل نگاه ویژه عکاس و زاویه دید خوب مورد توجه قرار گرفت.

تصاویر خبرگزاری های تسنیم و فارس از فرزند سپهبد شهید قاسم سلیمانی در کنار فرزند شهید احمد کاظمی به دلیل نشان دادن اوج ماتم و انعکاس لحظه ای ماتم مورد توجه قرار گرفت.

 

∗مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.
∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here