زمان انتشار : ۱۲ دی ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۱:۴۴ | کد خبر : 490714 |

عکس های منتخب روز/ روایت عکاس«فارس»از تلفیق عشق و خلاقیت در صنایع دستی«بندرعباسی ها»

شفقنا رسانه_این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب و مورد انتقاد خبرگزاری های میزان و فارس است.

به گزارش شفقنا رسانه، «افتتاح گرمخانه جدید برای زنان بی خانمان» گزارش تصویری خوب فاطمه هاشمی در خبرگزاری میزان است که از منظر سوژه پردازی و کادر بندی و زاویه دید عکاس مورد توجه قرار گرفت.

محمد رسول مرادی عکاس خبرگزاری فارس گزارشی تصویری با عنوان«بندرعباس شهر خلاق یونسکو» از نمایشگاه بزرگ صنایع دستی در بندرعباس تهیه کرد که به دلیل توجه عکاس به آثار هنری در کشور و ترکیب بندی عالی مورد توجه قرار گرفت.

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here