زمان انتشار : ۲۴ آذر ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۸:۲۳ | کد خبر : 489908 |

«از ذوق مادر شدن» تا «تحمل درد بیماری» واکنش اهالی رسانه به فوت زهرا عبدالمحمدی

شفقنا رسانه- زهرا عبدالمحمدی خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، پس از طی یک دوره بیماری درگذشت. درگذشت این خبرنگار، اهالی رسانه و همکارانش در خبرگزاری فارس را در ماتم فرو برد.

 

به گزارش شفقنا رسانه، محمد امین میرزایی، مدیرکل سیاسی خبرگزاری فارس در صفحه توییتر خود ضمن اعلام خبر فوت این خبرنگار جوان نوشت: «زهرا عبدالمحمدی متولد سال ۶۵ بود و بیش از یک دهه سابقه فعالیت در حوزه پارلمانی داشت. او دوره آموزش خبرنگاری را در باشگاه خبری توانا طی و پس از اتمام این دوره فعالیت خود را آغاز کرده بود».

سید نظام الدین موسوی هم ضمن تسلیت به همکاران عبدالمحمدی در فارس و خانواده این خبرنگار نوشت: «خانم زهرا عبدالمحمدی را از اولین دوره باشگاه توانا می شناختم. در کلاس هایم جزو خبرآموزان فعال و کوشا بود و مدتی بعد در خبرگزاری فارس در زمره خبرنگاران پرتلاش قرار گرفت».

حامد حسین عسگری، دبیر استان‌های خبرگزاری فارس هم تییت زد: «در ۱۰ سالی که همکار بودیم و مخصوصاً در سال های حضور در مجلس،‌ دغدغه‌‌ ودلسوزی نسبت به کشور و انقلاب را در لحظه لحظه رفتار و کارش می‌دیدم.»

نفیسه اسماعیلی همکار عبدالمحمدی در خبرگزاری فارس هم  نوشت: «حال تحریریه بد است زهرا. از ظهر که همه شنیدیم منگی خاصی در رفتارمان است، حوصله حرف زدن با همدیگر را هم نداریم یا حتی حوصله خبر زدن را نداریم. سخت است. حال خبرگزاری فارس خوب نیست».

عطیه همتی، خبرنگار اجتماعی هم خطاب به این همکار جوانش نوشت: «من کم دیدمت، وقتی آمدم، کم بودی و بعد مریض شدی. اما نگاهت، راه رفتنت و روزی که خبر سرطانت پخش شد، در خاطرم هست. وقتی گفتند که چشمانت نمی بیند و فرزندت را نمی بینی از ته دل برات گریه و دعا کردم».

مرضیه سلیمانی، روزنامه نگار هم توییت زد: «این خبرنگار، خبرگزاری فارس را فقط در برنامه های خبری مجلس دیده بودم. در خاطرم هست که برای مادر شدنش خیلی ذوق داشت و امروز ٢۴ آذر به خاطر سرطان برای همیشه رفت».

مهدی جلیلی، روزنامه نگار هم با اشاره به خاطره ای که از این روزنامه نگار جوان در ذهن داشت توییت زد: «روز اولی که خانم عبدالمحمدی از طرف خبرگزاری فارس به مجلس آمد و در جایگاه خبرنگاران نشست در خاطرم هست.آن وقت‌ها رزیتا امیری و فرشته کاظم زاده، قدیمی‌‌ترهای جایگاه بودند که در حق همه خواهری می‌کردند. او هم مثل ما خبرهای اولش را با کمک آنها تنظیم ‌کرد تا چیزی جا نیفتد… .»

ناهید اکبرزاده، گزارشگر تلویزیون هم با اشاره به دوستی اش با عبدالمحمدی نوشت: «خاطرات هر روزمان در مجلس، سفرها، گپ های وقت ناهار و … همه آن لحظه ها در جلوی چشمانم رژه می روند. جایت تا همیشه نزد ما خالی است».

محمد مهدی یزدی، خبرنگار سابق گروه دفاعی خبرگزاری فارس هم با اشاره به بیماری این خبرنگار نوشت: بعضی ها بعد از سپری کردن یک دوره سخت بیماری و تحمل شدیدترین دردها، جان خودشون را از دست می دهند اما در مورد خانم عبدالمحمدی بنظرم دردآورتر و سخت تر از تحمل درد بیماری، روزی بود که چشماش دیگر نتونست پسرش را ببیند».

 

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here