زمان انتشار : ۲۰ آذر ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۱:۳۸ | کد خبر : 489731 |

عکس های منتخب روز/ تصاویر لحظه ای «تسنیم» از یک بازی فوتبال

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب و مورد انتقاد خبرگزاری های تسنیم و ایلنا است.

 

به گزارش شفقنا رسانه، عکس های مهدی نصیری عکاس ایلنا از نمایش موزیکال «مری پاپینز» به دلیل کیفیت خوب و انتخاب زاویه دید مناسب مورد توجه قرار گرفت. در شرح تصاویر این عکس ها آمده است که « نمایش موزیکال «مری پاپینز» برداشتی آزاد از نمایشنامه مری پاپینز نوشته جولین فلوز به کارگردانی احمد سلیمانی و با بازی آرمین رحیمیان، مهراوه شریفی نیا، بهنوش طباطبایی و احسان کرمی تا پایان آذر ماه در تالار وحدت میزبان علاقمندان است.»

فواد اشتری عکاس خبرگزاری تسنیم هم گزارشی تصویری از فوتبال تیم های پرسپولیس و گل گهر سیرجان کار کرد که برخی از تصاویر آن به دلیل سرعت عمل بالا و لحظه ای بودن تصاویر مورد توجه قرار گرفت.

 

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here