زمان انتشار : ۱۷ آذر ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۲۶ | کد خبر : 489572 |

عکس های منتخب روز/ پیگیری مسئولانه عکاس «تسنیم» از وضعیت روستای زلزله زده «ورنکش» در میانه

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب و مورد انتقاد خبرگزاری های مهر، ایرنا و تسنیم است.

 

به گزارش شفقنا رسانه، گزارش تصویری مهدی بخشی سورکی، عکاس خبرگزاری مهر از حال و هوای حرم حضرت معصومه سلام الله علیها به دلیل انتخاب زاویه مناسب دوربین و کادربندی خوب میود توجه قرار گرفت.

خبرگزاری مهر همچنین تصاویری دیدنی از پاییز در چهار باغ اصفهان کار کرد که به دلیل کیفیت خوب و انتخاب زاویه مناسب مورد تایید قرار گرفت.

روایت تصویری رضا عادلی، عکاس خبرگزاری تسنیم از وضعیت روستای ورنکش میانه یک ماه پس از زلزله به دلیل سوژه پردازی مسئولانه و پیگیری مشکلات مردم بعد از وقوع بحران قابل تحسین است.

خبرگزاری ایرنا گزارشی تصویری از آرامگاه کمال‌الملک کار کرد که به دلیل کیفیت خوب تصاویر و انتخاب زاویه دید مناسب مورد تایید قرار گرفت.

 

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here