زمان انتشار : ۹ آذر ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۳۲ | کد خبر : 489178 |

عکس های منتخب روز/ روایت نگران کننده دوربین ها از وضعیت ناسالم هوای «تهران»

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب و مورد انتقاد خبرگزاری های میزان، تسنیم و فارس است.

به گزارش شفقنا رسانه، خبرگزاری های فارس و میزان گزارشی تصویری از وضعیت ناسالمِ « هوای پایتخت» کار کردند که به دلیل پرداخت خوب و نیز زاویه دید مناسب مورد توجه قرار گرفت. در شرح تصاویر توضیح داده شده است که کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۱۵۱ در وضعیت ناسالم برای همه گروه ها قرار داشت. همچنین وضعیت کیفی هوای تهران پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ نیز با شاخص ۱۵۷ همچنان در وضعیت ناسالم برای همه گروه ها قرار دارد.

خبرگزاری تسنیم هم گزارشی تصویری از لیگ برتر واترپلو کار کرد که به دلیل سرعت عمل عکاس و لحظه ای بودن تصاویر مورد توجه قرار گرفتند.

 

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here