زمان انتشار : ۵ آذر ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۴۱ | کد خبر : 489031 |

عکس های منتخب روز/ «انقلابی» مملو از انقلابیون در حفاظت از اقتدار ملی از دریچه دوربین‌ها

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب و مورد انتقاد خبرگزاری های ایسنا، مهر، فارس و میزان است.

 

به گزارش شفقنا رسانه، برخی از تصاویر مونا هوبه فکر، شهاب قیومی و حسین مرصادی عکاسان خبرگزاری های ایسنا، مهر و فارس از راهپیمایی مردم تهران در حمایت از امنیت و اقتدار کشور به دلیل کادربندی و انتخاب زاویه دید مناسب مورد توجه قرار گرفت.

مرضیه بهبهانی، عکاس خبرگزاری میزان هم گزارشی تصویری از لنج‌های به گل نشسته اروندرود کار کرد که به دلیل سوژه پردازی خوب عکاس مورد توجه قرار گرفت. در شرح تصاویر این گزارش آمده است که این کشتی ها روزگاری همراه مردم بوده اند و الان در آخرین مقصد خود، ساحل اروند رود آبادان به گل نشسته اند.

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here