زمان انتشار : ۲۲ آبان ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۶:۱۹ | کد خبر : 488674 |

وزیر فرهنگ و سخنگوی دولت انتخاب ایرنا را به ریاست دوره آینده « اوآنا» تبریک گفتند

شفقنا رسانه- سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و علی ربیعی سخنگوی دولت انتخاب ایرنا را به ریاست دور آتی خبرگزاری های آسیا و اقیانوسیه تبریک گفتند.

به گزارش شفقنا رسانه، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی انتخاب ایرنا به ریاست دوره آینده « اوآنا» را تبریک گفت و نوشت: «در شرایطی که دشمنان به انزوای کشورمان می اندیشند، خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران با اجماع آرای اعضا در مجمع عمومی به ریاست دوره آینده اتحادیه خبرگزاری های آسیا و اقیانوسیه (اوآنا) انتخاب شد. از اهتمام همکاران ایرنا سپاسگزارم و به آنان و تمامی عزیزان رسانه ای کشور تبریک می گویم».

علی ربیعی سخنگوی دولت هم در این باره توییت کرد: «تبریک و خداقوت به همکارانم در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا). این روزها ایرنا را شاداب تر از همیشه می بینیم. موفقیت دیگری برای دیپلماسی رسانه ای کشور با انتخاب ایرنا به عنوان رئیس سازمان خبرگزاری های آسیا و اقیانوسیه (اوآنا) به مدت سه سال ثبت شد. امید آن می رود که رسانه های ایرانی در سپهر رسانه ای منطقه و جهان بیش از پیش به نقش آفرینی بپردازند.»

 

به گزارش خبرگزاری ایرنا اعضای اتحادیه خبرگزاری های آسیا و اقیانوسیه ( اوآنا) روز جمعه در نشست هفدهمین مجمع عمومی این اتحادیه در سئول پایتخت کره جنوبی با رای مثبت خود این خبرگزاری را برای ریاست دوره آتی این سازمان برگزیدند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here