زمان انتشار : ۱۹ آبان ,۱۳۹۸ | ساعت : ۲۱:۵۹ | کد خبر : 488466 |

بازدید دکتر آقامیری از دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه

شفقنا رسانه- سید محمودرضا  آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی از دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه بازدید کرد.

 

آقامیری در این بازدید بعد از شنیدن مشکلات و نظرات دانشجویان و استادان دانشکده دستور حل آن ها را صادر کرد. همچنین در جلسه ای که با مدیران دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه داشتند به اهمیت نقش گروههای آموزشی و دانشکده تاکید کردند و

دستور دادند تا طرح های مدار، هم‌افزایی و تمرکز در سیاستگذاری رشته های ارتباطات و مدیریت رسانه اجرایی شود.

این طرح‌ها اخیراً به پیشنهاد دانشکده علوم‌ارتباطات و مطالعات‌رسانه برای مهارت‌افزایی دانشگاه و دانش‌افزایی‌رسانه‌ها و هم‌چنین استفاده حداکثری از ظرفیت های گروههای آموزشی ارتباطات و مدیدیت رسانه استان تهران تصویب شده است.

با اجرای طرح‌مدار، گروهای مرتبط با ارتباطات و همچنین رسانه‌های دانشگاه از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده می‌کنند؛ دانشجویان مباحث‌نظری کلاس‌های آموزشی مثل پوشش‌خبری، اصول‌روزنامه‌نگاری را با حضور در رسانه‌های دانشگاه و در محیط واقعی فرامی‌گیرند و از تجربیات همکاران رسانه‌ای استفاده خواهند کرد. در مقابل خبرنگاران این‌رسانه‌ها هم‌ از توان و اندوخته‌های‌ تجربی استادان بهره خواهند گرفت.

دکتر نیازی معاون پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز نیز در این نشست با تاکید بر ایجاد و تقویت نشریات تخصصی ارتباطات گفت: برای حل مشکل رساله های دکتری با نظر روسای دانشکده ها، ظرفیت استادان راهنما و مشاور فعال افزایش داده می شود.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here