زمان انتشار : ۸ آبان ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۲۰ | کد خبر : 487938 |

عکس های منتخب روز/ کادربندی عالی عکاس«مهر» از حال و هوای زائران در حرم امام رضا(ع)

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌ های منتخب و مورد انتقاد خبرگزاری های ایرنا، تسنیم و مهر است.

به گزارش شفقنا رسانه، نیما نجف زاده عکاس خبرگزاری تسنیم توانست تصاویر هوایی خوبی از پیاده روی زائران حرم مطهر امام رضا (ع) تهیه کند که از منظر زاویه دید و انتخاب نمای مناسب مورد توجه قرار گرفت.

رامین صفاری، عکاس خبرگزاری مهر گزارشی تصویری از مراسم خطبه خوانی شب شهادت امام رضا علیه السلام کار کرد که به دلیل کادربندی و زاویه دید مناسب مورد توجه قرار گرفت.

با شروع فصل پاییز، برداشت انار در جای جای ایران آغاز می شود. این روزها خبرگزاری های زیادی از برداشت این محصول گزارش تصویری تهیه می کنند که دیدنی است. علی معرف عکاس خبرگزاری ایرنا هم توانست صحنه های خوبی از برداشت انار در باغ های سبز خوزستان را ثبت کند که از منظر کادر بندی، ترکیب بندی و روایی بودن مورد توجه قرار گرفت.

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here