زمان انتشار : ۲۹ مهر ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۴:۰۵ | کد خبر : 487652 |

تجلی گاه «موج عشق» در فرهنگسرای ارسباران به نمایش در می آید

شفقنا رسانه-«موج عشق»، نمایشگاه عکس های منتخب خبرگزاری های کشور از مراسم پیاده روی اربعین است که برای نخستین بار به نمایش درمی آید.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، راهپیمایی میلیونی اربعین با حضور عاشقان اباعبدالله الحسین از سراسر دنیا برگزار شد و جمعیتی بالغ بر ۳ میلیون نفر از هم وطنان مان در این مراسم باشکوه شرکت کردند.

رسانه های کشورمان در بازتاب خبری این مراسم باشکوه، تلاش بسیاری کردند و از این منظر به تک تک شان باید خداقوت گفت. همچنین از آنجا که عکس به عنوان یکی از مهمترین قالب های خبری نقش بسیار مهمی در بازتاب اخبار اربعین دارد، برپایی نمایشگاه موج عشق تلاشی برای پاسداشت زحمات رسانه ها و به ویژه عکاسان عزیز کشورمان است.

برهمین اساس، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت موسسه نشر آوران و فرهنگ سرای رسانه اقدام به برگزاری نمایشگاه عکس موج عشق با موضوع نمایش عکس های پیاده روی اربعین که توسط رسانه های مطرح کشور تهیه شده، کرده است.

براساس این گزارش، این نمایشگاه از تاریخ ۳۰ مهر تا ۶ آبان از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد و علاقه مندان میتوانند برای بازدید از این آثار به این فرهنگسرا به نشانی سیدحندان خیابان جلفامراجعه نمایند.
ا

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here