زمان انتشار : ۲ مهر ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۲۴ | کد خبر : 486381 |

عکس های منتخب روز/ روایت عکاس «ایسنا» از وضعیت آلودگی هوای «مشهد»

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر  عکس‌ های منتخب خبرگزاری های تسنیم و ایسنا است.

به گزارش شفقنا رسانه، گزارش تصویری «پرش چتربازان نیروهای مسلح از برج میلاد تهران» از حامد ملک پور در خبرگزاری تسنیم به دلیل کادر بندی و زاویه دید عکاس مورد توجه قرار گرفت. همچنین انتخاب نمای درست به مخاطب حس القای تحرک می دهد.

از دیگر عکس های خوب این خبرگزاری گزارش تصویری خوب مرتضی صالحی از «مسابقات قوی ترین مردان اصفهان» است که از منظر ترکیب بندی و روایی بودن مورد توجه قرار گرفت.

محدثه زارع گزارشی تصویری از «آلودگی هوای مشهد» در خبرگزاری ایسنا کار کرد که به دلیل سوژه پردازی خوب، اهمیت بالای موضوع و نیز لزوم توجه مسئولان مورد توجه قرار گرفت.

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here