زمان انتشار : ۱ مهر ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۴:۲۸ | کد خبر : 486341 |

عکس های منتخب روز/ حاشیه دیدار «دربی» در قاب دوربین عکاس «ایسنا»

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر  عکس‌ های منتخب خبرگزاری های تسنیم، ایرنا و ایسنا است.
به گزارش شفقنا رسانه، عادل باخدا عکاس خبرگزاری ایرنا توانست عکس های خوبی از «صعود تیم ایران به رقابت‌های فوتبال زیر ۱۶ سال آسیا»ثبت کند که از منظر کادربندی و القای حس تحرک مورد توجه قرار گرفت.
گزارش تصویری سید حسن تهوری عکاس خبرگزاری تسنیم از «مسابقات پاراسل گرامیداشت هفته دفاع مقدس -کیش» به دلیل زاویه دید و انتخاب نمای عالی مورد توجه قرار گرفت.
روز گذشته که بازی پرسپولیس با استقلال برگزار شد با حاشیه های فراوانی همراه بود. از حمله یکی از تماشاگران به میانه بازی تا حضور زنان در پشت درهای ورزشگاه. برنا قاسمی عکاس خبرگزاری ایسنا توانست عکس های جالبی از حاشیه دیدار این دو تیم کار کند که از منظر روایی و ترکیب بندی مورد توجه قرار گرفت.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here