زمان انتشار : ۳۰ شهریور ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۳:۲۲ | کد خبر : 486253 |

عکس های منتخب روز/ برداشت خوشه های زیبای انگور در قاب دوربین عکاس «مهر»

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر  عکس‌ های منتخب خبرگزاری های تسنیم، ایرنا و مهر است.

 

به گزارش شفقنا رسانه، گزارش تصویری ایمان حامی خواه، عکاس خبرگزاری مهر از « برداشت انگور و استحصال کشمش در ملایر» به دلیل کادربندی و زاویه خوب مورد توجه قرار گرفت.

مقداد مددی، عکاس خبرگزاری فارس تصاویری از « تشییع پیکر شهید محسن ساری» کار کرد که به دلیل زاویه مناسب مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری ایرنا هم تصاویری از « هفته چهارم لیگ برتر فوتبال» کار کرد که عکس های رسول شجاعی به دلیل القای حس تحرک و لحظه ای بودن تصاویر مورد توجه قرار گرفت.

 

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here