زمان انتشار : ۲۸ شهریور ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۴۱ | کد خبر : 486210 |

عکس های منتخب روز/ نمای دیدنی از حضور فلامینگوها در پارک ملی «دریاچه ارومیه» به روایت عکاس«تسنیم»

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر  عکس‌ های منتخب خبرگزاری های تسنیم،ایرنا،فارس و ایسنا است.

به گزارش شفقنا رسانه، گزارش تصویری رضا خانبابایی، عکاس خبرگزاری فارس از «تمدن باستانی «سنگ افراشته‌ها» در مشگین شهر» به دلیل سوژه پردازی و کادربندی خوب مورد توجه قرار گرفت.

امیرحسین خورگویی، عکاس خبرگزاری ایسنا هم گزارشی تصویری از «هرمز» جزیره هفتاد رنگ کار کرد که به دلیل زاویه دید عالی مورد توجه قرار گرفت.

گزارش تصویری مجتبی اسماعیل زاد، عکاس خبرگزاری تسنیم از «حضور بیش از چهل هزار فلامینگو در پارک ملی دریاچه ارومیه» به دلیل کادربندی خوب و اهمیت بالای خبر مورد توجه قرار گرفت.

«مهار آتش سوزی مراتع آبیدر» در خبرگزاری ایرنا به دلیل سوژه پردازی و درگیری با موضوع مورد توجه قرار گرفت.

مجتبی صالح عکاس خبرگزاری میزان توانست عکس های خوبی از «والیبال قهرمانی آسیا – دیدار تیم‌های ایران و هند» ثبت کند که از منظر کادر بندی، زاویه دید و القای جس تحرک مورد توجه قرار گرفت.

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here