زمان انتشار : ۲۳ شهریور ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۱:۱۳ | کد خبر : 485971 |

عکس های منتخب روز/ کادر بندی خوب «ایسنا» از «دیدار تیم‌های والیبال استرالیا و قطر»

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر  عکس‌ های منتخب خبرگزاری های ایرنا و ایسنا است.

به گزارش شفقنا رسانه، گزارش تصویری عرفان خوشخو، عکاس خبرگزاری ایسنا از «دیدار تیم‌های والیبال استرالیا و قطر» به دلیل کادربندی و دقت خوب عکاس مرود توجه قرار گرفت.

گزارش تصویری رضا قادری عکاس خبرگزاری ایرنا از«رقابت‌های واترپلو دسته یک کشور» به دلیل کادر بندی، زاویه دید و القای حس تحرک مورد توجه قرار گرفت.

از دیگر گزارش های خوب این خبرگزاری عکس های احسان نادری پور از «برتری قاطع تیم والیبال ایران مقابل سری‌لانکا» است که به دلیل ترکیب بندی، روایی و درگیری با وضوع مورد توجه قرار گرفت.

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here