زمان انتشار : ۱۳ شهریور ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۱:۱۳ | کد خبر : 485636 |

عکس های منتخب روز/ نمای دیدنی از پرندگان در «تالاب امیر کلایه-گیلان» به روایت عکاس«میزان»

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر  عکس‌ های منتخب خبرگزاری های فارس،  تسنیم و میزان است.

به گزارش شفقنا رسانه، زهیر صیدانلو، عکاس خبرگزاری فارس گزارشی تصویری از «مفروش شدن حرم امام حسین (ع)» کار کرد که به دلیل کادربندی و زاویه مناسب مورد توجه قرار گرفت.

تک عکس حسن شیروانی از «تالاب امیر کلایه-گیلان» در خبرگزاری میزان از منظر زاویه دید و کادربندی عالی مورد توجه قرار گرفت. نمایی که عکاس از پرندگان دریایی در منطقه حفاظت شده این تالاب انتخاب کرده بر جذابیت عکس افزوده است.

محمد حسن زاده در خبرگزاری تسنیم توانست عکس های خوبی از «عزاداری شب سوم محرم هئیت ریحانه الحسین» ثبت کند که از منظر ترکیب بندی و انتخاب زاویه درست مورد توجه قرار گرفت.

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here