زمان انتشار : ۱۱ شهریور ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۶:۰۶ | کد خبر : 485548 |

عکس های منتخب روز/ نمای دیدنی برافراشته شدن «پرچم سیاه عزا» در قاب دوربین عکاس «مهر»

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر  عکس‌ های منتخب خبرگزاری های میزان و مهر است.

به گزارش شفقنا رسانه، ثنا پازوکی عکاس خبرگزاری میزان توانست عکس های خوبی از روش های نوین در تهیه و عمل آوری خمیر، ماشین آلات مناسب و تکنولوژی مدرن در تهیه نان ثبت کند که از منظر سوژه پردازی و زاویه دید عکاس مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری مهر با فرارسیدن شب اول ماه محرم الحرام ۱۴۴۱ قمری و ایام عزای حضرت سیدالشهدا (ع) گزارشی تصویری از « پرچم سیاه عزا بر فراز گنبد مطهر حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع)» کار کرد که به دلیل کادبندی و زاویه خوب مورد توجه قرار گرفت.

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here