زمان انتشار : ۳۰ مرداد ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۱:۱۸ | کد خبر : 485028 |

عکس های منتخب روز/ زیبایی مسحور کننده میوه های بهشتی در «دالاهو» به روایت عکاس «ایرنا»

شفقنا رسانه- این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر  عکس‌ های منتخب خبرگزاری های تسنیم، ایرنا و ایسنا است.
به گزارش شفقنا رسانه، مصطفی حسن زاده عکاس خبرگزاری تسنیم گزارشی با عنوان«بازسازی واقعه غدیر-گرگان» کار کرد که از منظر نورپردازی و روایی بودن مورد توجه قرار گرفت. 
عکس های علیرضا معصومی، عکاس خبرگزاری ایسنا از « حال و هوای حرم رضوی در شب عید غدیرخم» به دلیل کادربندی و نورپردازی خوب مورد توجه قرار گرفت.
«جشنواره میوه های بهشتی در دالاهو» از بهمن زارعی عکاس خبرگزاری ایرنا به دلیل سوژه پردازی و انتخاب نمای درست مورد توجه قرار گرفت. همچنین توجه به سنت ها و آداب و رسوم اقوام ایرانی از مهم ترین ویژگی های این تصاویر است.
از دیگر عکس های جالب ایرنا گزارش احمد ریاحی دهکردی از «مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان دختر در شهرکرد» است که از منظر القای حس تحرک و زاویه دید مورد توجه قرار گرفت.

مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید.

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here