زمان انتشار : ۱۵ مرداد ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۱۲ | کد خبر : 484452 |

عکس های منتخب روز/ زاویه دید عالی عکاس «ایرنا» از دوچرخه سواری«بی ام ایکس»

شفقنا رسانه-این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های ایرنا و فارس  است که جزء عکس های برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه، مریم آل مومن عکاس خبرگزاری ایرنا توانست عکس های خوبی از افسانه ها، بینش و امور زندگی قوم عشایر بختیاری با عنوان «ماه تی تی بیاره» ثبت کند. این تصاویر علاوه بر سوژه پردازی خوب، روایت جامعی از رسومات این قوم را به تصویر کشیده است.

همچنین اصغر خمسه دیگر عکاس خبرگزاری ایرنا هم گزارش تصویری جالبی از «دوچرخه سواری«بی ام ایکس»» را کار کرد که از منظر تحرک، زاویه دید و ترکیب بندی مورد توجه قرار گرفت.

« در یک قدمی حادثه…» گزارش تصویری بختیار صمدی، عکاس فارس از سوختگیری غیراستاندارد برخی افراد به وسیله کپسول‌های گاز مایع ( LPG) برای خودرو‌های فرسوده در سنندج است که به دلیل جنبه هشداری بودن مسئله و سوژه پرازی خوب عکاس مورد توجه قرار گرفت.

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here