زمان انتشار : ۱۲ مرداد ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۶:۵۷ | کد خبر : 484310 |

نشست تخصصی «بررسی چالش‌های نشریه‌های نابینایان و کم بینایان» برگزار می شود

شفقنا رسانه- نشست تخصصی «بررسی چالش‌های نشریه‌های نابینایان و کم بینایان» روز سه شنبه ۱۵مرداد ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در محل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها، در این هم‌اندیشی چالش‌های عمده نشریه‌های نابینایان و کم بینایان، پیشنهادها، بسط و توسعه مطبوعات نابینایان و ضرورت توجه به این دسته از نشریه‌ها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

برخی محورهای این نشست شامل:

ـ آسیب‌شناسی نشریه‌های نابینایان و کم بینایان

ـ ضرورت توجه به مطبوعات نابینایان و کم بینایان

ـ چالش‌ها و راهبردهای مطبوعات نابینایان و کم بینایان

-ضرورت توجه NGOو نهادهای دولتی برای کمک به مطبوعات نابینایان و کم بینایان

ـ بررسی نقش شبکه‌های اجتماعی در اطلاع رسانی برای نابینایان و کم بینایان

محور های مورد بحث در این نشست با حضور محمد خوانین‌زاده، مدیر مرکز نابینایان رودکی؛ منصور شادکام، قائم مقام انجمن نابینایان ایران و دبیر کتاب‌های گویای نابینایان؛ سهیل معینی، مدیر مسئول روزنامه ایران سپید؛ خانم نسرین اطیابی، صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه بشری؛ حسین عبد‌الملکی، کارشناس حوزه ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی؛ سید مهدی‌صادقی نژاد، کارشناس آموزش و توانبخشی نابینایان و کم بینایان و فعال حوزه نشر در این نشست مورد بررسی قرار می‌گیرند.

این نشست تخصصی روز سه شنبه ۱۵ مرداد ماه در دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک ۱۱ برگزار می شود. لازم به ذکر است حضور برای عموم علاقمندان، آزاد می باشد.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here