زمان انتشار : ۱۲ مرداد ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۲۹ | کد خبر : 484291 |

عکس های منتخب روز/خسارت انفجار گاز شهری در «سنندج» به روایت «میزان»و«تسنیم»

شفقنا رسانه-این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های تسنیم، مهر و میزان  است که جزء عکس های برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه، عکس های ایمان فاتحی، عکاس خبرگزاری میزان و کیوان فیروزه ای، عکاس خبرگزاری تسنیم از «انفجار گاز شهری سنندج» به دلیل سوژه پرداری و کادر بندی خوب مورد توجه قرار گرفت. همچنین انتخاب نمای درست و درگیری عکاس با موضوع، باعث شده تا روایت کاملی از عمق فاجعه برای مخاطب روایت شود.

عکس های محمد دشتی، عکاس خبرگزاری مهر و سید ساجد یعقوبی، عکاس خبرگزاری میزان از مراسم تشییع مرحوم محمدباقر منصوری، مداح شهیر اردبیلی به دلیل کادر بندی و نورپردازی خوب مورد توجه قرار گرفت.

محمد حسن زاده، عکاس خبرگزاری تسنیم تصاویر جالبی از «افتتاح نمایشگاه عکس اقلیم حیرانی» ثبت کرد که از منظر زاویه دید و کادربندی عالی مورد توجه قرار گرفت.

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

∗ نقد و نظر و سوژه های خود را از طریق ارتباط با ادمین کانال(shafaqnamedia_admin@) به ما بگویید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here