زمان انتشار : ۹ تیر ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۱:۴۶ | کد خبر : 482644 |

نگاهی به عکس های منتخب/ وضعیت دریاچه «زریبار» به روایت تصویر

شفقنا رسانه– این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش  زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های  تسنیم ،فارس،میزان است که  جزء عکس های برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه، خبرگزاری میزان روز گذشته ۳ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها گزارش«لیگ ملت های والیبال دیدار تیم های ایران -بلغارستان» از منظر زاویه دید و ترکیب بندی و القای حس تحرک مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری تسنیم هم ۶ گزارش تصویری کار کرد که «مسابقات دو میدانی جانبازان و معلولین» از منظر سوژه پردازی و کادربندی عالی مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری فارس ۵ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها گزارش از ««زریبار» در محاصره نیزارها» با توجه به سوژه یابی مناسب، لزوم توجه و رسیدگی به حیات این دریاچه مورد توجه قرار گرفت.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here