زمان انتشار : ۱ تیر ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۵۸ | کد خبر : 482301 |

عکس های منتخب رسانه ها/تصاویر «ایسنا» از « مسابقات قهرمانی کشور آفرود در قزوین»دیدنی است

شفقنا رسانه– این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانهبا همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش  زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های ایرنا، تسنیم، میزان، ایسنا و فارس است که  جزء عکس های برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه، خبرگزاری تسنیم روز گذشته ۵ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها گزارش « جشنواره مجسمه های برفی» و « دیدار وزرای خارجه ایران و ترکیه» از منظر سوژه پردازی، زاویه دید و کادر بندی مناسب مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری میزان ۳ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها گزارش « دیدار تیم های والیبال ایران و پرتغال» و « نفس های آخر « کایر» در مازندران» از منظر سوژه پردازی عالی، ترکیب بندی و روایی بودن مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری ایرنا هم ۸ گزارش تصویری کار کرد که از میان آنها گزارش « لاشه پهپاد آمریکایی و نشست خبری فرماندهان» و « دومین جشنواره مجسمه های برفی و یخی » از منظر کادر بندی و نمای مناسب مورد توجه قرار گرفت.

از میان ۶ گزارش تصویری خبرگزاری ایسنا « مسابقات قهرمانی کشور آفرود در قزوین» به دلیل تحرک در تصویر و زاویه عکس مناسب انتخاب شد.

خبرگزاری فارس هم ۹ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها « گندمِ « رِی »» به دلیل کاربندی مناسب و شرح عکس مورد توجه قرار گرفت.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here