زمان انتشار : ۲۹ خرداد ,۱۳۹۸ | ساعت : ۰۹:۰۳ | کد خبر : 482221 |

عکس های منتخب رسانه ها/ «دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات تعدادی از متهمان بانک سرمایه» را ببینید

شفقنا رسانه– این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانهبا همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش  زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های تسنیم، میزان و ایرنا است که  جزء عکس های برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه، خبرگزاری ایرنا روز گذشته ۱۶ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها گزارش «نمایش موزیکال عروس مردگان» از منظر کادر بندی، زاویه دید و نورپردازی خوب مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری میزان هم ۶ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها « دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات تعدادی از متهمان بانک سرمایه» و « ورود وزیر انرژی روسیه و هیات همراه به اصفهان» از منظر کادر بندی، روایی و درگیری با موضوع، مورد توجه قرار گرفت.

«آماده سازی استادیوم برای لیگ ملت‌های والیبال جهان» گزارش منتخب خبرگزاری تسنیم از میان ۷ گزارش تصویری آن است که از منظر نما و زاویه دید مورد توجه قرار گرفت.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here