زمان انتشار : ۲۶ خرداد ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۱:۵۲ | کد خبر : 482065 |

عکس های منتخب رسانه ها/ « پاکسازی سراب نیلوفر توسط دوستداران محیط زیست» را ببینید

شفقنا رسانه– این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانهبا همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش  زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های تسنیم، میزان، ایسنا، ایرنا و فارس است که  جزء عکس های برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه، خبرگزاری تسنیم روز گذشته  ۱۲ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها « پاکسازی سراب نیلوفر توسط دوستداران محیط زیست» و گزارش « مسابقات پارکور قهرمانی کشور» از منظر سوژه پردازی، زاویه دید و کادر بندی خوب مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری ایرنا ۱۸ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها « بازدید خبرنگاران از کمپ ویژه سگ های بی صاحب»، « لیگ برتر فوتبال بانوان در اصفهان»، « رسیدگی به پرونده ۱۴ اخلال گر ارزی » از منظر سوژه پردازی، تحرک، روایی و درگیری با موضوع مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری میزان ۹ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها « تصاویر هوایی از پارکینگ ایران خودرو»، « اولین جلسه رسیدگی به اتهامات ۱۴ متهم پرونده ارزی»، از منظر کادر و ترکیب بندی و  درگیری با موضوع مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری ایسنا ۵  گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها گزارش « ایران زیباست؛ فلامینگوهای تالاب شادگان» به دلیل سوژه پردازی و زاویه دید عکاس مورد توجه قرار گرفت.

از میان ۱۰ گزارش تصویری خبرگزاری فارس « جشنواره ملی « بلقیس»» به دلیل سوژه پردازی و کادر بندی خوب عکاس و تلاش برای معرفی فرهنگ و آیین مناطق محلی مورد توجه قرار گرفت.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here