زمان انتشار : ۲۳ خرداد ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۰۲ | کد خبر : 481979 |

عکس های منتخب رسانه ها/«خسارت سیل در بخش کوهپایه شرق اصفهان» را ببینید

شفقنا رسانه– این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانهبا همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش  زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های ایلنا، میزان، ایسنا و فارس است که  جزء عکس های برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه،روز گذشته خبرگزاری میزان ۹ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها گزارش « هشتمین جلسه رسیدگی به اتهامات هادی رضوی و دیگر متهمان بانک سرمایه» و « استقبال و دیدار رییس جمهور با نخست‌وزیر ژاپن» از منظر سوژه پردازی، زاویه دید، ترکیب بندی و روایی مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری ایلنا هم ۳ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها « دیدار وزیران خارجه ژاپن و ایران» از منظر کادر بندی و لحظه ای بودن مورد توجه قرار گرفت.

از میان ۱۰ گزارش تصویری خبرگزاری ایسنا «خسارت سیل در بخش کوهپایه شرق اصفهان» به دلیل سوژه پردازی و خبری بودن مسئله مورد توجه قرار گرفت.

«نا پنجره ها!» گزارش منتخب خبرگزاری فارس از میان ۵ گزارش تصویری اش بود که به دلیل سوژه پردازی و زاویه دید عکاس مورد توجه قرار گرفت.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here